מדור שיפוצים


פוליש קריסטל לבית


רצפות הבית נוטות להישחק עם השנים הן צוברות לכלוך רב, כתמים ונשרטות כתוצאה מהליכה מרובה, הוזזת רהיטים ועוד. ניקיון רגיל אינו מנקה את הלכלוך שנספג ברצפה ואינו מבריק את הרצפות כמו פוליש.

פוליש קריסטל הוא איננו ניקיון רגיל של הרצפות, אלא הברקתם והסרת שכבה שנהרסה עם הזמן. בכדי, להביא את הרצפות למראה חדש כמו ביום הראשון שבו נכנסנו אל הבית.

בעבר, פוליש היה נחלתם של עשירים בלבד מכיוון שהחומרים הגיעו מאירופה אך כיום הפכו החומרים נפוצים וזולים ואיתם ירד מחירו של הפוליש. ולכן הפך הפוליש נגיש וניתן למצוא אותו חברות ניקיון רבות שמבצעות פוליש במחירים סבירים לכל כיס.

במהלך פעולת הפוליש מחדירים מספר שכבות של חומר אל הריצוף שממלא את הסדקים ומביא לכך שהמשטח יהיה אחיד ומבריק. ההברקה נארכת מספר שעות בגלל העובדה שכל מרצפת מקבלת יחס מיוחד במהלך העבודה , וכך אנו מקבלים משטח אחיד ללא סדקים .

כאשר מסיימים את פעולת המילוי והיישור של המרצפות מורחים חומר ציפוי שיגן על כל הריצוף ויעניק לו מראה מבריק. הציפוי מגן על הרצפה ומונע סימני רגליים או סימני גרירת רהיטים . חשוב לבצע פוליש רק אצל בעל מקצוע מנוסה ומיומן שכן, פוליש שאינו נעשה בצורה טובה יכול לגרום לנזק בלתי הפיך למרצפות הבית.

לפני ביצוע פוליש מומלץ לשקול לצבוע את הקירות ואת התיקרות, לפני הברקת הרצפה מומלץ לבצע שיפוצים קטנים כדי שלא יהרס הפוליש.

אולי יעניין אותך גם

מקורי

שחור

לבן